PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Svarstote, ar galėsite grąžinti internetinėje parduotuvėje therma.lt įsigytą prekę?

Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu info@kevalita.lt arba +37060993835

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti klijuota, pjauta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos.
  • Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

Prekės, kurioms taikomos griežtesnės keitimo ar grąžinimo sąlygos:

  • Atidarytos klijų pakuotės ar panaudotos varžtų detalės nekeičiamos ir negrąžinamos.
  • Dovanų kuponai, įsigyti mūsų ar mūsų partnerių (Laisvalaikio dovanos, Dovanų sala, Gera dovana) parduotuvėse yra negrąžinami ir neišgryninami. Grąžinus prekę, įsigytą už dovanų kuponą, pinigai yra negrąžinami. Yra atstatoma prieš tai buvusi dovanų kupono suma.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta UAB Kevalita, adresu Parko g. 1A, Avižieniai. Siųsti galima registruotu paštu, pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu arba mes galime iškviesti kurjerių tarnybą, kuris grąžinamą ar keičiamą prekę paims iš Jūsų namų ar biuro. Grąžinant kokybiškas prekes, siuntimo kaštus apmoka pirkėjas.

Therma.lt administratorius gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko keitimo ar grąžinimo kriterijus. Jei keičiama ar grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus per 5 d.d. Svarbu: jei užsakymas buvo apmokėtas pavedimu, tuomet pinigų grąžinimas bus atliktas taip tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo mokėta.

Prekių keitimas

Therma.lt įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršija keičiamos prekės.

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymu Nr. 4-243 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Šiuo atveju pristatymo kaštai atitenka Pardavėjui.